KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487292
nr 1248 7292
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Fiskeläge, Signerad. Olja på duk, 31x39 cm
måndag 15 april 2019
kl 19:44:53
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud